Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Mam talent-klasa 1b

W klasie 1b odbył się dzień talentów. Każdy z uczniów mógł pokazać to, co umie robić najlepiej. Dzieci bardzo poważnie podeszły do sprawy i poświęciły wiele czasu na przygotowanie swojego występu. Sztuczki karciane, znajomość flag i  zdolności plastyczne, eksperymentowanie, taniec, śpiew, akrobacja gimnastyczna, skrzypce, pianino, sztuczki piłkarskie– to wszystko, zamiast zwyczajnych lekcji działo się w sali nr 46.

Dzieci uczyły się jak oceniać innych nie robiąc przy tym nikomu przykrości oraz walczyły ze swoją tremą. Ciężko było wskazać wygranych, bo każdy dał z siebie wszystko. Pierwsze 4 miejsca to były nagrody główne, a pozostali również nie wyszli z pustymi rękami – na każdego czekał drobiazg za sam udział w konkursie.

„Dosłownie każdy człowiek talenty nosi w sobie.
Do rysowania lub gotowania,

Spania, biegania, na nerwach też troszeczkę grania.

Jeśli coś robisz z łatwością, co innym przychodzi z trudnością
Ciesz się kolego, bo jest wspaniale !
To się nazywa właśnie mieć talent! ”
Mała Orkiestra Dni Naszych – Piosenka o talentach